מאמרים מיתוג אתרים – מהלך מתבקש בעידן הנוכחי

לפי תחום לפי סוג

מאמרים מיתוג אתרים – מהלך מתבקש בעידן הנוכחי

מיתוג אתרים – מהלך מתבקש בעידן הנוכחי

כידוע, כל חברה, ארגון או עסק המכבדים את עצמם מחזיקים כיום אתר אינטרנט פעיל. למעשה, בימינו האתר מהווה הרבה יותר מכרטיס ביקור עסקי ומאפשר לבעליו להשיג קשת רחבה של מטרות, החל בהצגת מוצרים ושירותים, דרך פרסום מבצעים ופעילויות, ועד לפלטפורמת מכירה והצטרפות לרשימות לקוחות. על מנת להשיג את המטרות הללו לא ניתן להסתפק באתר הפועל באופן יעיל ונכון (הגם שזוהי דרישה בסיסית), אלא יש צורך בביצוע מיתוג עבורו המתייחס למכלול היבטי העסק או החברה שעומדים מאחוריו.

שילוב ייחודי ומנצח

יש להבין כי מיתוג אתרים אינו זהה למיתוגן של חברות בסביבות שמחוץ לרשת. לשם כך, יש להיות בעל בקיאות גדולה, ידע רב וניסיון עשיר במיתוג חברות בכלל, לצד יכולות גבוהות בפיתוח ועיצוב אתרים בפרט. מאחורי הצוות המקצועי של סטודיו אסף מירון עומדות שנים רבות של ניסיון במשרדי פרסום ועיצוב מובילים, כמו גם הצלחות מוכחות בביצוע מתיחות פנים ומיתוגים לאתרים מובילים. לכן ביכולתנו לבצע מיתוג אתרים נכון ואפקטיבי מאלף ועד תו, כפי שניתן לראות בפרויקטים הרבים שעשינו בעבר. אחת הדוגמאות הבולטות לכך היא מתיחת הפנים המשמעותית שביצענו עבור פורטל צימר, שהינו ממותגי תיירות הפנים המובילים בארץ. בפרויקט זה שיפצנו את הלוגו של הפורטל מהיסוד תוך שמירה על מאפייני כתב היד המוכר עם הוספת קו חזק ובטוח יותר, וכן אפיינו ועיצבנו מחדש את האתר הגדול לרבות גרסה ייעודית למובייל.

מספר דוגמאות לאפיון, עיצוב ומיתוג אתרים

ראה פרויקטים נוספים בתחום

לקוחות בישראל ובעולם

אודות הסטודיו

סטודיו אסף מירון הינו סטודיו לעיצוב רב תחומי הממוקם במושב כפר סירקין. אנו עובדים עם לקוחות מכל העולם, בכל הגדלים והתחומים המקצועיים. נשמח לדבר איתך על הפרויקט הבא שלך.

מחפשים סטודיו שותף למיזם טכנולוגי?

יש לכם רעיון חדשני וזקוקים למעצב במסגרת שותפות? דברו איתנו:
contact@am-studio.co.il

אנא השאר פרטיך ונחזור בהקדם:


* שדה חובה

מחפשים סטודיו שותף למיזם טכנולוגי?

יש לכם רעיון חדשני וזקוקים למעצב במסגרת שותפות? דברו איתנו:
contact@am-studio.co.il

אנו עובדים עם לקוחות מכל העולם, בכל הגדלים והתחומים המקצועיים. נשמח לדבר איתך על הפרויקט הבא שלך.
צור קשר