מאמרים מעצב אפליקציות לאייפון ואנדרואיד

לפי תחום לפי סוג

מאמרים מעצב אפליקציות לאייפון ואנדרואיד

מעצב אפליקציות לאייפון ואנדרואיד

אם אתם מחפשים מעצב אפליקציות לאייפון או לאנדרואיד בעל יכולות מוכחות הגעתם למקום הנכון! סטודיו אסף מירון מתמחה בעיצוב אפליקציות לאנדרואיד ולאייפון עבור לקוחות מכל המגזרים ובכל סדר גודל, ומביא עימו ניסיון עשיר עם חשיבה מתקדמת מחוץ לקופסא.

מעטפת מקצועית שלמה

לקוחותינו נהנים מליווי מקצועי צמוד מטעם אנשי מקצוע בעלי בקיאות מעמיקה במגוון תחומי תקשורת חזותית, מדיות וסביבות הטמעה, החל בפיתוח ועיצוב של אתרי אינטרנט, דרך מיתוג עסקי ועד לאפיון ועיצוב ממשקי משתמש. יכולותינו הגבוהות הובילו ליצירתן של אפליקציות עבור לקוחות מקומיים ובינלאומיים, המבוססות על מחקרים מקיפים של צרכי משתמשים, סטנדרטים גבוהים במיוחד של עיצוב ופיתוח לסביבות iOS ואנדרואיד, וכמובן היכרות יסודית עם עולמות התוכן הרלוונטיים.

אפליקציות מוערכות ומובילות בתחומן

לאורך השנים פיתחנו ועיצבנו שורה ארוכה של אפליקציות לאייפון ולאנדרואיד, אשר בחלקן נרכשו על ידי חברות בינלאומיות מוכרות, נכנסו לרשימות האפליקציות המצטיינות בשנים הרלוונטיות, ואף הגיעו למקומות הגבוהים ביותר במספר ההורדות באירופה ובישראל. בין היתר, פיתחנו אפליקציה לחישוב תצרוכת דלק של מכוניות עם אלמנט חברתי, עיצבנו ומיתגנו פלטפורמה גדולה למשחקי לוטו, יצרנו אפליקציה המאפשרת להרכיב טיולים וחופשות באופן עצמאי, ועוד היד נטויה.

ראה פרויקטים נוספים בתחום

לקוחות בישראל ובעולם

אודות הסטודיו

סטודיו אסף מירון הינו סטודיו לעיצוב רב תחומי הממוקם במושב כפר סירקין. אנו עובדים עם לקוחות מכל העולם, בכל הגדלים והתחומים המקצועיים. נשמח לדבר איתך על הפרויקט הבא שלך.

מחפשים סטודיו שותף למיזם טכנולוגי?

יש לכם רעיון חדשני וזקוקים למעצב במסגרת שותפות? דברו איתנו:
contact@am-studio.co.il

אנא השאר פרטיך ונחזור בהקדם:


* שדה חובה

מחפשים סטודיו שותף למיזם טכנולוגי?

יש לכם רעיון חדשני וזקוקים למעצב במסגרת שותפות? דברו איתנו:
contact@am-studio.co.il

אנו עובדים עם לקוחות מכל העולם, בכל הגדלים והתחומים המקצועיים. נשמח לדבר איתך על הפרויקט הבא שלך.
צור קשר