מאמרים מעצב UX UI רציני ומנוסה

לפי תחום לפי סוג

מאמרים מעצב UX UI רציני ומנוסה

מעצב UX UI רציני ומנוסה

אנו בסטודיו אסף מירון מכירים בחשיבותו הגדולה של עיצוב ux ui להצלחתו של מוצר, בין אם מדובר בפורטל אינטרנטי גדול או באפליקציה פשוטה יחסית. לאורך השנים רכשנו בקיאות מעמיקה בתכנון הנדסת אנוש לסביבות מסכים, ועבודתנו בתחום מבוססת על מתודולוגיה ייחודית של מחקר תוך התמקדות במשתמש הפוטנציאלי. את המחקר אנו משלבים עם ידע מקיף בעולמות התוכן של האפליקציה הספציפית, וכן עם יכולות גבוהות במיוחד בעיצוב ופיתוח של אפליקציות ואתרי אינטרנט מכל סוג.

אז מה זה בעצם מה זה ui ux?

לקוחות רבים שפונים אלינו, שאינם בקיאים בתקשורת חזותית ובעולם העיצוב והפיתוח, שואלים אותנו מה זה UI UX לצד שאלות נוספות. נסביר כי מדובר בשני תחומים נפרדים הפועלים באופן מקביל ובהשפעה הדדית עמוקה. UX (user experience) מתורגם בעברית לחוויית משתמש, כלומר ההרגשה של המשתמש באפליקציה, באתר אינטרנט או בכל מוצר או שירות אחר שהוא בא עימו במגע. לעומת זאת, UI (user interface) מתורגם בעברית לממשק משתמש, כלומר הנקודה שבה מתחברים אדם והמערכת המופעלת על ידיו. באופן כללי, המטרה היא ליצור חוויית משתמש פשוטה, ידידותית ואף מהנה, אשר מובילה לסיפוק מהשימוש בפלטפורמה או בשירות המסוים. בתוך חוויה זו מצויים בין היתר טכנולוגיות ספציפיות, עיצוב המוצר, שיווק ועוד, כאשר ממשק המשתמש מהווה מרכיב אחד וחשוב ביניהם.

תחום דינאמי ומתפתח

עיצוב ux הוא מונח שהחל את דרכו לפי כ- 20 שנים בארה”ב, ובתחילה הוגדר באופן זהה אל עיצוב ui. כלומר, חוויית המשתמש זוהתה כמעט באופן בלעדי עם הממשק אל הטכנולוגיה שמאפשרת לו להשיג את מטרותיו. ואולם, לאורך הזמן הובן כי חוויית המשתמש כוללת עוד היבטים רבים מלבד הממשק הטכנולוגי, כגון פן רגשי ותחושתי. בין היתר, החוויה כוללת היבטים של נוחות, אסטטיקה, נגישות, התחדשות, אמינות, שקיפות, התמצאות, פשטות ושימושיות. על כן, מאז ועד היום עבר עולם זה שכלולים רבים וכיום הוא משחק תפקיד מרכזי בכל תחומי המחשוב וניהול המידע.

ראה פרויקטים נוספים בתחום

לקוחות בישראל ובעולם

אודות הסטודיו

סטודיו אסף מירון הינו סטודיו לעיצוב רב תחומי הממוקם במושב כפר סירקין. אנו עובדים עם לקוחות מכל העולם, בכל הגדלים והתחומים המקצועיים. נשמח לדבר איתך על הפרויקט הבא שלך.

מחפשים סטודיו שותף למיזם טכנולוגי?

יש לכם רעיון חדשני וזקוקים למעצב במסגרת שותפות? דברו איתנו:
contact@am-studio.co.il

אנא השאר פרטיך ונחזור בהקדם:


* שדה חובה

מחפשים סטודיו שותף למיזם טכנולוגי?

יש לכם רעיון חדשני וזקוקים למעצב במסגרת שותפות? דברו איתנו:
contact@am-studio.co.il

אנו עובדים עם לקוחות מכל העולם, בכל הגדלים והתחומים המקצועיים. נשמח לדבר איתך על הפרויקט הבא שלך.
צור קשר