מאמרים עיצוב אפליקציות מובייל בסטנדרטים בינלאומיים

לפי תחום לפי סוג

מאמרים עיצוב אפליקציות מובייל בסטנדרטים בינלאומיים

עיצוב אפליקציות מובייל בסטנדרטים בינלאומיים

עיצוב אפליקציות מובייל נמנה על ההתמחויות המרכזיות של סטודיו אסף מירון, ומאחורינו שורה ארוכה של פיתוחי ועיצובי אפליקציות שזכו להצלחה גדולה. מדובר בעיצובים המתבססים על היכרות מעמיקה עם צרכי המשתמשים ומאפייניהם, דבר המוביל לממשקים נוחים ונגישים המאפשרים הפעלה קלה ואינטואיטיבית. ההשקעה הגדולה באפיון ועיצוב ממשקי משתמש חוברת אל מחקר יסודי, אל בקיאות רבה בעולם התוכן של האפליקציה, וגם אל יצירתיות ויכולות גבוהות בסביבות אנדרואיד ו- iOS.

שואפים לחוויית שימוש מושלמת

בכל פרויקט שאנו נוטלים על עצמנו ניתנת חשיבות רבה לאפיון ועיצוב UIUX, וזאת מאחר שממשקים המתוכננים ופועלים באופן נכון ויעיל מהווים בסיס להצלחה. הביצוע מבוסס על מתודולוגיות מחקר ייחודיות לגבי משתמשים פוטנציאליים ועל ניסיון עשיר בתחום תכנון הנדסת האנוש לסביבות מסכים. כך אנו מגיעים לפתרון חזותי שאינו רק אסטטי ותואם לערכי ומסרי הלקוח, אלא גם מאפשר ניווט הגיוני בתכנים עם גישה פשוטה וברורה לפעולות, ויוצר חוויית שימוש אחידה בכל האפליקציה.

הצלחות שמדברות בעד עצמן

חשוב להבין כי לא כל מעצב אפליקציות מסוגל להציג את היכולות, הבקיאות והניסיון שמאפשרים יצירת מוצר מצליח. בסטודיו אסף מירון פועל צוות מנוסה ומקצועי ביותר האמון על מגוון תחומי התקשורת החזותית, המדיות וסביבות ההטמעה, וכך הצלחנו ליצור שוב ושוב אפליקציות ברמה בינלאומית גבוהה. בין היתר, פיתחנו אפליקציה לתחום עיצוב השיער שמאופיינת בקו נשי ומהווה רשת חברתית, מוצר הפונה בעיקר לגברים ומשלב בין פותחן בקבוקים ואפליקציה, ועוד מוצרים רבים נוספים כמו דסטי שנרכשה על ידי חברת נוקיה, ו- Fuel monitor app שזכתה במקום הראשון ברשימת האפליקציות המצטיינות של TNW.

ראה פרויקטים נוספים בתחום

לקוחות בישראל ובעולם

אודות הסטודיו

סטודיו אסף מירון הינו סטודיו לעיצוב רב תחומי הממוקם במושב כפר סירקין. אנו עובדים עם לקוחות מכל העולם, בכל הגדלים והתחומים המקצועיים. נשמח לדבר איתך על הפרויקט הבא שלך.

מחפשים סטודיו שותף למיזם טכנולוגי?

יש לכם רעיון חדשני וזקוקים למעצב במסגרת שותפות? דברו איתנו:
contact@am-studio.co.il

אנא השאר פרטיך ונחזור בהקדם:


* שדה חובה

מחפשים סטודיו שותף למיזם טכנולוגי?

יש לכם רעיון חדשני וזקוקים למעצב במסגרת שותפות? דברו איתנו:
contact@am-studio.co.il

אנו עובדים עם לקוחות מכל העולם, בכל הגדלים והתחומים המקצועיים. נשמח לדבר איתך על הפרויקט הבא שלך.
צור קשר