כל העדכונים

הסטודיו גאה לצרף את Nova לחוג לקוחותיו. Nova הינה מובילה עולמית בתחום פיתוח וייצור מערכות מדידה בתהליך היצור בתעשיית המוליכים למחצה, נסחרת בנסד״ק ומעסיקה למעלה מ 650 עובדים.

שירותי הסטודיו לחברת Nova יתמקדו בעיצוב למחלקת השיווק של החברה, ומתן פתרונות כוללים לדיגיטל ופרינט.

קרא הכל

התחלנו לעבוד עם חברת מג׳יק על אפיון ועיצוב מערכת ללקוח בתחום הבטחון. המערכת תכלול דשבורד מקיף, מערך מלוי טפסים מורכב ופונקציות נוספות לסביבת דסקטופ.

קרא הכל

הסטודיו שמח לצרף את Opinon Stage לחוג לקוחותיו. Opinion Stage הוא שירות ליצירת תוכן אינטראקטיבי המשמש מותגים מובילים, מפרסמים, בלוגרים וסוכנויות ברחבי העולם. 

שירותי הסטודיו מתמקדים ב UX/UI למוצרים, אפיון ועיצוב אתר האינטרנט של החברה.

קרא הכל

השלמנו את מיתוג קו המוצרים החדש של חברת אייבנה – Mayim.

המוצר הוא מדלל ניטרלי לדילול תמציות צמחים לשימוש בתעשיית הקנאביס, מאופין בקו נקי ומינימליסטי עם אוירה תעשייתית. קו המוצרים כולל מספר גדלי בקבוקי נירוסטה מליטר ועד 10 מילילטר עבורו יצרנו לוגו, עיצוב אריזה, תויות ודף יעודי באתר האינטרנט של החברה.

קרא הכל

התחלנו לעבוד על אפיון ועיצוב מערכת לחברת Homerun. מערכת החברה תייעל את תהליך קבלת ערבויות בין שוכרים למשכירים בשוק הדיור. העבודה תכלול תהליך UXUI מלא למערכת, כולל התאמה למובייל. 

קרא הכל

ISDEF היא תערוכה עסקית ויריד מסחרי בינלאומי, הגדולה והמובילה בישראל. התערוכה מתמקדת בתחומי הגנת המולדת, ביטחון לאומי וסייבר. עבור Sky Sapience, מובילה עולמית בטכנולוגיית הרחפנים הקשורים, עיצבנו ביתן בגודל 4×3 וחוברות שיווקיות נלוות.

קרא הכל

הסטודיו מברך את חברת Seevoov על זכייתה בגמר ITB China וקבלת פרס ה- Innovation Award.

החברה, שפיתחה אפליקציה באפיון ועיצוב סטודיו AM מאפשרת לתכנן טיולים ביעדים נבחרים בעולם באמצעות שילוב של סרטי וידאו וכלים נוספים, זכתה בפרס ה- Innovation award. הבחירה בחברה נומקה: "המצאתה עשויה לשנות את שוק התיירות העולמי".

צוות שופטים הורכב מבכירים בתעשיית היי טק העולמית.

קרא הכל

השלמנו את מיתוג ועיצוב האריזות לקו המוצרים החדש של אייבנה, בשם Palate. התמציות החדשות המיועדות לצרכני הקנאביס מתאפיינות בעושר ומגוון רב ביותר ומעניקות ריח וטעם חדשים בשוק. הקו העיצובי ממשיך את הסגנון המוכר של מוצרי החברה המאופיינים בנקיון ומינימליזם, אך עם עושר צבעוני וצורני גדול יותר. קו המוצרים כולל מספר גדלי בקבוקי נירוסטה מליטר ועד 10 מילילטר עבורו יצרנו עיצוב אריזה, תויות ודף יעודי באתר האינטרנט של החברה.

קרא הכל
אנו עובדים עם לקוחות מכל העולם, בכל הגדלים והתחומים המקצועיים. נשמח לדבר איתך על הפרויקט הבא שלך.
צור קשר