עבודות בריפקאם

גלול למטה

איך אפיינו ועיצבנו מערכת ענק לסקירת וידאו עבור חברת בריפקאם

לקוח בריפקאם
סוג פרויקט אפיון ועיצוב מערכת מורכבת

הטכנולוגיה של בריפקאם הופכת קבצי וידאו של מצלמות אבטחה למידע שימושי בזמן אמת, ומקצרת באופן דרמטי את הזמן שלוקח לעבור, להבין, ולנצל אלפי שעות של וידאו על ידי הרצת אלגוריתם שמציג רק אירועים חשובים, אובייקטים רצויים ושינויים חדים. האלגוריתמים שפיתחה החברה מפרקים למעשה את הוידאו לרכיבים בודדים (רכב, הולך רגל, רוכב אופניים) ומשדרים הכל במקביל – ובכך מאפשרים לכווץ את ציר הזמן של הסרט משעות לדקות בודדות.

 

פרויקט אפיון ועיצוב המערכת היה מהמורכבים שעבד עליהם הסטודיו, וכלל יצירת עשרות זרימות שימוש, מאות מסכים ופונקציות. מתווה הפרויקט התבסס על עבודה צמודה מול מנהלי המוצר תו התאמה מתמדת לדרישות צוות הפיתוח. 

קרא הכל
בריפקאם

חברת בריפקאם מפתחת טכנולוגיה שמאפשרת סקירה מהירה של סרטי וידאו, באמצעותה ניתן לסרוק שעות של וידאו ממצלמות אבטחה בתוך דקות.

הטכנולוגיה היחודית של החברה אוספת את כלל האירועים והאוביקטים המופיעים בסרטון ומציגה אותם על ציר זמן מכווץ, בבת אחת. אפשרויות פילטור וסינון מאפשרות למצוא אוביקט או אירוע מבוקש במהלך ציר הזמן בצורה מיידית.

בריפקאם

מה כללה העבודה

אפיון ועיצוב מחדש של מערכת לסביבת דסקטופ הכוללת עשרות זרימות שימוש ומאות מסכים ופונקציות

העבודה התבצעה בצמידות למנהלי המוצר של החברה תוך יצירת עשרות גרסאות לזרימות שימוש מגוונות והתאמתן בצורה גמישה לצרכים המשתנים של סביבת הפיתוח.

בריפקאם

שלב UX

פיתחנו אפיון מבוסס wireframes מעוצבים עבור כל זרימות השימוש

שלב העיצוב מתחיל אצלנו בשלב האפיון. יצרנו Wireframes ברמת גימור גבוהה המדגימים לא רק את מכלול הפונקציות וזרימות השימוש, אלא גם את הגישה העיצובית. גישה זו מקלה ומייעלת את תהליך העבודה כי הקפיצה משלב ה UX בשחור לבן אל סביבה מעוצבת וצבעונית בשלב UI היא מיידית וישירה.

בריפקאם

שלב UI

עיצבנו את המערכת לסביבת שימוש מקצוענית

מערכת החברה נועדה לשימוש אנשי מקצוע בתחום בטחון פנים וניתוח דאטה מתקדם. הגישה העיצובית היתה בהתאם, וכוונה ליצירת אווירת שימוש יעילה תוך שימת דגש על פונקציונליות. פלטת צבע שחורה הדגישה את הסרטונים המוצגים והעניקה קונטרסט גבוה לאינדיקטורים צבעוניים.

בריפקאם
בריפקאם
בריפקאם
בריפקאם
בריפקאם
בריפקאם
בריפקאם
בריפקאם
אנו עובדים עם לקוחות מכל העולם, בכל הגדלים והתחומים המקצועיים. נשמח לדבר איתך על הפרויקט הבא שלך.
צור קשר