עבודות Seevoov

גלול למטה

Seevoov - מרעיון מבריק למוצר מצליח בחמישה שלבים

לקוח Seevoov
סוג פרויקט UX/UI, מיתוג ועיצוב מערכת מורכבת

Seevoov מפתחת מערכת לתכנון טיולים בעזרת סרטי וידאו. במקום לקרוא חומר על יעד הטיול, המערכת מאפשרת לצפות בסרטי וידאו על היעד, לבחור על גבי הסרט את נקודות העניין בהן רוצים לבקר ולאחר מכן המערכת בונה עבור המטייל את המסלול האידיאלי ומאפשרת לו להזמין טיסות ומלונות. הפרויקט כלל יצירת מערכת מסועפת ביותר לצפיה ועריכת רשימות בחירה של אטרקציות, מידע, מפות, הזמנות ועוד.

 

  • זכתה  בפרס החדשנות ביריד בינלאומי יוקרתי מהחשובים בעולם – ITB China.
  • נבחרה כאחת מעשר הפיינליסטיות בגמר UNWTO מתוך 2771 סטארטאפים מ 132 מדינות.
  • נבחרה כ׳בחירת העורך׳ בטלויזיות החכמות של סמסונג בכל העולם.
קרא הכל
Seevoov
Seevoov

חברה לפיתוח מערכת מהפכנית לתכנון טיולים מבוססת וידאו היתה זקוקה לאפיון ועיצוב UXUI מקיף לפלטפורמת דסקטופ מותאמת למובייל

הרעיון - במקום לקרוא חומר על יעד הטיול, המערכת מאפשרת לצפות בסרטי וידאו על היעד, לבחור על גבי הסרט את נקודות העניין בהן רוצים לבקר. לאחר מכן המערכת בונה עבור המטייל את המסלול האידיאלי ומאפשרת לו להזמין טיסות ומלונות.

Seevoov

שלב 1

הגדרנו מטרות ופונקציות ליבה

מטרת העל המערכת היא לספק חווית תכנון טיול על פי העדפות אישיות בעזרת וידאו, אך על מנת להגיע לשם צריך להגדיר מכלול שלם של פונקציות. חלק מהפונקציות נוגעות לאספקטים של ממשק המשתמש, וחלק נוגעות לסוג הפלטפורמות והמכשירים בהם המשתמש נעזר ומפעיל.

Seevoov

שלב 2

בדקנו מה קיים בעולם התיירות ותכנון הטיולים המקוונים

תעשיית התיירות מגלגלת עשרות מליארדי דולרים בשנה, והתחרות בין חברות התיירות היא קשה ביותר. בכדי להיכנס בדלת, יש לבחון מי המתחרים , ואיזה יתרונות יחסיים וערך חדש יוכל המוצר החדש להביא. מחקר שוק של המערכות הקיימות כיום גילה שהאפשרות לספק חווית שימוש התפורה לפי מידות המתשמש תהווה גורם מבדל בעל ערך רב ביותר מול המתחרים.

Seevoov

שלב 3

פיתחנו אפיון מבוסס wireframes מעוצבים עבור כל זרימות השימוש

שלב העיצוב מתחיל אצלנו בשלב האפיון. יצרנו Wireframes ברמת גימור גבוהה המדגימים לא רק את מכלול הפונקציות וזרימות השימוש, אלא גם את הגישה העיצובית. גישה זו מקלה ומייעלת את תהליך העבודה כי הקפיצה משלב ה UX בשחור לבן אל סביבה מעוצבת וצבעונית בשלב UI היא מיידית וישירה.

Seevoov
Seevoov

שלב 4

יצרנו מותג ועיצבנו את כל מסכי המערכת בהתאם לשפה החדשה

עבור Seevoov יצרנו מותג בשפה בינלאומית, כראוי למערכת הפונה לקהל מכל העולם. סקלת צבעים אופטימית בשילוב של הרבה לבן יחד עם איורים מאירי עיניים שידרו ערכים של קלילות ופתיחות מחשבתית. עיצוב המסכים בוצע בהתאם לשלב האפיון, והיה מהיר ויעיל יחסית להיקף העבודה שכלל עשרות מסכים.

Seevoov
Seevoov

שלב 5

התאמנו את המערכת לסביבת מובייל תוך שמירת אחידות הפעולה

חלק מהותי מאסטרטגיית המוצר היא מתן אפשרות להמשיך את תכנון הטיול בין פלטפורמות שונות בזמנים שונים. על מנת לאפשר זאת גרסת המובייל תוכננה באותו הגיון תפעולי של גרסת הדסקטופ, תוך שימת דגש על אחידות של שפה ופונקציה.

Seevoov
Seevoov
אנו עובדים עם לקוחות מכל העולם, בכל הגדלים והתחומים המקצועיים. נשמח לדבר איתך על הפרויקט הבא שלך.
צור קשר